Ukrainien

Ukrainien

Французьке Товариство Медицини Катастроф (далі Товариство) було засновано в 1983 році людьми, які за два роки до цього вперше у Франції й у Європі організували курси медицини катастроф в університеті. Наукове Товариство поєднує в собі людей різних спеціальностей, що працюють як на місці події, так і в адміністративних установах та займаються питаннями попередження й керування катастрофами.

Випускаючи книги й видаючи звіти, проводячи семінари й організовуючи зустрічі по обміну досвідом і знаннями, досягненнями в науковій і виробничої сферах ось уже більш 25 років, Товариство вносить вклад у зміцнення французького концепту медицини катастроф, як у Франції, так і зарубежем.

На сьогоднішній день у Товариство входить близько 700 французьких і іноземних дійсних членів, у тому числі: лікарі, парамедицинський персонал, фармацевти, ветеринари, фахівці з надання першої медичної допомоги, співробітники органів міської влади, відділів охорони здоров’я, відповідальні за роботу служби безпеки й за запобігання аварій, члени асоціацій. Товариство відкрите для іноземних громадян, найчастіше із франкомовних країн, які можуть стати членами організації.

Сайт Французького Товариства Медицини Катастроф

Інформація на сайті об’єднана в 7 розділів
Презентація:

У цьому розділі Ви познайомитеся зі статутом Товариства, членами адміністративної ради, комісією з вивчення наукових питань.

Події
Тут Ви знайдете графік проведення заходів, перелік інформаційних бюлетеней «Лист Французького Товариства Медицини Катастроф».

Навчання
У цьому розділі приводяться основні навчальні заклади Франції, у яких можна пройти навчання за фахом: медицина катастроф.

Члени організації
Цей розділ спеціально відведений для членів Товариства, у яких є «логін» і «пароль», що направляються їм після сплати щорічних внесків.

Він включає наступну інформацію
– останні інформаційні бюлетени («Листи Французького Товариства Медицини Катастроф»);
– інформацію про останні семінари Товариства;
– документальну базу;
– список членів Товариства;
– у розпорядженні членів Товариства є блог.
– Сторінка адміністративної ради:
призначена для обраних членів ради.

Посилання
Приводяться посилання на сайти наукових суспільств, асоціацій, організацій, які пов’язані з роботою в області медицини катастроф.

Членство
Тут Ви знайдете анкету для членства у Французькому Суспільстві Медицини Катастроф.

Із зауваженнями або пропозиціями звертатися
Французьке Товариства Медицини Катастроф (SFMC)
38 rue Dunois 75 647 PARIS Cedex 13
Телефон: +33 (0)6 45 14 86 89 / +33 (0)6 43 26 81 51
З вівторка по п’ятницю з 14 год до 17 год
E-mail: medecine.cata@gmail.com
або